השמת עובדים זרים

 
חברות השמת עובדים זרים הפכו להיות פופולריות למדי. זאת מאחר והן מציעות מטפלים זרים שמסוגלים להעניק טיפול צמוד של 24 שעות ביממה או טיפול מצומצם יותר, בהתאם למידת הצורך. עם זאת יש חברות השמה טובות וישנן חברות טובות יותר. טל-אור היא חברת ההשמה הטובה ביותר.
 

מה הופך אותנו לחברת ההשמה טובה כל כך?

 
  1. מיון מהיר ויעיל – אנו ממיינים את כל העובדים אשר מגיעים אלינו, בהתאם לכישוריהם המקצועיים ולשפה שבה הם שולטים.
  2. רישיון – יש לנו רישיון לפעול כחברת השמה המתמחה בתחום הסיעוד. רק אם העובד הזר חתום על חוזה עם חברה בעלת רישיון זה, רשות ההגירה מעניקה לו אישור העסקה.
  3. סיוע בירוקרטי – אנו מסייעים לכם מול הגורמים השונים בכל מה שקשור לתנאיו הסוציאליים של העובד.
  4. פיקוח וסיוע שוטפים – אנו מבקרים את עובדינו במקום עבודתם, כדי לפקח עליהם ולסייע להם ולכם.
  5. מתן אינפורמציה – אנו עוזרים גם ללקוחות שלנו בקבלת מידע רלוונטי, במילוי טפסים, בבדיקת זכאות להשתתפות כספית מטעם המדינה ובהארכת תוקף ההיתרים של היתרי ההעסקה למטפליהם.
 

למען תחושת הביטחון

 
חברת השמה איכותית ומקצועית תוכל לעזור לכם להעניק ליקירכם את הטיפול הטוב ביותר שהם יכולים לקבל. בזכות תהליך המיון שהיא מבצעת, הרישיון שיש לפעול בתחום הסיעוד, הסיוע בכל התהליכים הבירוקרטיים, הפיקוח הצמוד והעזרה הניתנת על ידי צוות החברה – כל אלה תורמים לתחושת הביטחון והשקט הנפשי שלכם.
 
זקוקים לחברת השמה לעובדים זרים? בחרו בטל-אור!
 
לחברת ההשמה טל-אור ניסיון של שנים רבות בהתאמת עובדים זרים למטופלים. אצלנו מחכים לכם עובדים רבים אשר יכולים לטפל בהוריכם במסירות. אנו נתאים לכם עובד סיעודי בעל הכשרה מקצועית, שיוכל לתקשר עמכם ולטפל בהוריכם כראוי.
 
טל – אור היא החברה המובילה בתחום ההשמה של עובדים זרים. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום. צוות המומחים שלנו ישמח לענות על שאלותיכם ולהעניק לכם ייעוץ מקצועי!
 

זכויות עובדים זרים

 
מעסיקים עובד זר ואינכם מכירים את זכויותיו וחובותיו החוקיות?
העובד דורש ימי חופש ותנאים סוציאליים ואתם תוהים מה מגיע לו ומה לא?
את כל התשובות בנושא זכויות עובדים זרים תוכלו למצוא בטל-אור שירותי סיעוד בע"מ.
התקשרו לטלפון 050-5484378 ותיהנו מייעוץ מקצועי ומכל המידע הדרוש לכם.

דאגה לזכויות עובדים זרים

 
עובדים זרים מגיעים לארץ, לרוב ממדינות עולם שלישי או ממדינות חלשות, כדי להגדיל את שכרם ולפרנס בני משפחה שנשארו לרוב בארץ המוצא. במקרים רבים, את ההכשרה לעובדים מבצעות חברות סיעוד שזו התמחותן. בחלק מהמקרים, העובדים מגיעים לארץ לבדם, ללא הכרת השפה ובלי מידע מספק לגבי זכויותיהם כעובדים זרים.

עם זאת, מדינת ישראל חוקקה כמה חוקי עבודה החלים על העובדים הזרים, ויש חשיבות רבה שציבור המעסיקים שלהם יכירו את החוקים והכללים. חוקים אלה מבהירים כמה חופש מגיע לעובד, מהו התשלום שעל המעסיק להפריש לביטוח לאומי וביטוח בריאות עבורם, מתי שעות העבודה נחשבות כשעות נוספות וכדומה.
 

יום חופשי בהתאם לדת

 
אחד החוקים הבסיסיים, לדוגמה, מדבר על ימי החופש המגיעים לעובדים הזרים. כל עובד זכאי ל- 36 שעות חופש שבועיות, הכוללת את יום המנוחה שלו על פי דתו ואמונתו.

במידה והעובד נאלץ לעבוד ביום המנוחה שלו, הוא אמור לקבל תוספת של 150% לשעה, ויום מנוחה חלופי בשבוע. עוד על פי זכויות עובדים זרים, העובד זכאי ל-12 ימי חופש ב- 4 השנים הראשונות להעסקתו, ומהשנה החמישית מספר הימים עולה. בנוסף, העובד זכאי לחופשות מחלה, לשירותי רפואה, לפיצויי פיטורין ועוד שלל זכויות, ככל עובד ישראלי.

כל המידע בדבר זכויות עובדים זרים, ועוד מידע הכרחי ומקיף, ניתן קבל בחברת טל-אור שירותי סיעוד בע"מ. החברה הוותיקה מכשירה ומביאה עובדים זרים ממדינות שונות לארץ, כדי שיעבדו בסיעוד. החברה, הקיימת מאז 1993, מסייעת בכל ההליכים הבירוקרטיים הכרוכים בתהליך ההכרה של אדם כסיעודי, ומסייעת לאחר מכן באספקת כוח אדם איכותי, ישראלי או זר, לעבודה בתחום הסיעוד.
 
כך שאם אתם זקוקים למידע, התקשרו 050-5484378 ותקבלו שירות מקצועי ומקיף במיוחד!
 
החברה מספקת שירותי סיעוד מגוונים, ביניהם:
  • שירותי טרום סיעוד
  • הכשרת עובדים זרים לסיעוד
  • שירותי סמך מקצועיים
  • ייעוץ והתאמה לבתי אבות
  • ייעוץ מקצועי בכל הקשור להעסקת עובדים זרים ועוד שירותים מקצועיים המקלים מאוד על מי שזקוק לשירותי סיעוד.