טיפול סיעודי

 
האם יקירכם זקוק לטיפול סיעודי? חברת טל אור תעניק לו את הטיפול הטוב ביותר!
 
לא קל לראות את האנשים הקרובים לנו הופכים להיות תלויים באחרים על מנת לבצע פעולות אלמנטאריות בסיסיות, לכן כל כך חשוב לקבל טיפול סיעודי מחברה מנוסה. חברת טל-אור היא חברה ותיקה בתחום הסיעוד, והיא תשמח לסייע לכם למצוא את הפתרון הטיפולי האידיאלי עבורכם. מטרתנו היא לסייע לכם עם המצב העדין שבו אתם נמצאים. אנו מציעים לכם ליווי צמוד בתקופה זו מרגע הפנייה ולאורך כל הדרך.
 

יתרונותיה של חברת טל אור

 
לחברה שלנו יש את כל היתרונות הדרושים על מנת להעניק ליקירכם טיפול ברמה מושלמת:
  • ניסיון – חברת טל אור מעניקה שירותי טיפול סיעודי ונמצאת בתחום כבר כמעט 20 שנה.
  • מקצועיות – אנו מקפידים לבחור לצוותים שלנו אנשי מקצוע מנוסים, אדיבים ובקיאים בתחום. כל השירותים ניתנים על ידי מטפלים סיעודיים שעברו הדרכות והסמכות.
  • מומחיות - תוכלו להיפגש עמם והם יספקו לכם את המידע העדכני והרלוונטי ביותר עבור המקרה שלכם.
  • מסירות – הצוות של טל אור מקפיד על שירות מסור ויעיל, הן במתן המידע הדרוש עבורכם והן במתן הטיפול הנדרש ליקירכם.
  • מיידיות – לעיתים עד שהביטוח הלאומי מכיר בזכאותו של המטופל, עובר זמן רב. החברה שלנו מעניקה לו טיפול קדם במחירים מופחתים, עד לסיום התהליך הנדרש.
 

מה טיפול סיעודי כולל?

 
טיפול סיעודי מסייע למטופל בצרכיו הבסיסיים ביותר: המטפל מכין אוכל למטופל ודואג שיאכל וישתה כראוי. כמו כן הוא דואג לספק את צורכי ההיגיינה של המטופל: הוא מקלח ומגלח את המטופל, הולך איתו לשירותים ומחליף לו בגדים ומצעים. כמובן הוא עוזר למטופל גם להתנייד ממקום למקום וכך המטופל יכול לצאת לבקר את חבריו ואת בני משפחתו וללכת למרפאה. אך מעבר לכל, נוצרת ידידות בין המטופל למטפל – ומאדם שכל תפקידו להשגיח על המטופל, הוא הופך לחבר קרוב בעל אוזן קשבת.
 
ניצולי שואה? בואו לגלות את זכויותיכם.
 
חברת טל אור תשמח לעמוד לשירותכם
 
חברתנו מעניקה לכל מי שזקוק לטיפול סיעודי טיפול אישי וצמוד, תוך התאמה מלאה לצרכיו האישיים של המטופל. אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים כי האדם הזקוק לטיפול נשאר תחת השגחה מתמדת ונמצא בידיים טובות. בכל מקרה הצוות שלנו עומד לרשותכם וישמח לספק לכם תשובה על כל שאלה שמטרידה אתכם.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ – צרו עמנו קשר עוד היום.
 

מטפלות לקשישים

 

מטפלות לקשישים – לשיפור משמעותי באיכות החיים

 
כאשר יקירינו מגיעים לגיל שבו הם כבר זקוקים לסיוע יומיומי בביצוע פעולות, לא תמיד אנחנו יכולים להיות לצדם בכל שעה ולספק להם את כל הסיוע הדרוש. על מנת לאפשר להם איכות חיים ברמה טובה ולאפשר גם לנו להמשיך ככל שניתן בשגרה, שכירת שרותיהן של מטפלות לקשישים היא הפתרון הנכון והמתאים.
 

טל-אור – מטפלות לקשישים ללא תנאים

 
אמנם, על מנת לקבל שירותי מטפלות לקשישים המסובסדים על ידי המדינה צריך לעמוד במספר קריטריונים הקבועים מראש במסגרת חוק הסיעוד. לעתים תהליך קבלת האישורים הינו ארוך למדיי, ובינתיים גם הקשיש לא מקבל את העזרה אותה הוא ראוי לקבל וגם בני המשפחה לא מצליחים לנהל שגרת חיים מלאה. לכן, חברת טל-אור שירותי סיעוד מספקת, בין היתר, גם שירות שנקרא שירות קדם-סיעוד, שירות שבמסגרתו מקבלים את כל השירותים של מטפלות לקשישים גם מבלי לקבל את גמלת הסיעוד. מדובר בשירות הניתן במחירים נוחים, מתוך הבנה שמדובר בתקופת ביניים של המתנה לאישור שככל הנראה יגיע. כמובן שהשירותים ניתנים על ידי מטפלות לקשישים שעברו הדרכות מתאימות והסמכות, ויודעות בדיוק כיצד לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.
 

שירותי סיעוד מקצועיים

 
לאחר קבלת גמלת הסיעוד מהביטוח הלאומי מספקת חברת טל-אור שירותי סיעוד מסובסדים, הניתנים על ידי מטפלות לקשישים שעברו את כל ההדרכות הדרושות וקיבלו דגשים מיוחדים לעבודה עם קשישים בעלי מזג שונה. על מנת להבטיח ככל שניתן את החיבור הטוב ביו המטפלת לקשיש, הצוות המקצועי של טל-אור מקיים פגישת תשאול קצרה עם בני משפחתו של הקשיש ומשתדל להתאים לקשיש את המטפלת שתוכל לתמוך בו ולסייע לו בצורה הטובה והיעילה ביותר.
 

רואים את האור

 
עם שירותי הסיעוד והסיוע של אותן מטפלות לקשישים שעמן אנחנו עובדים, אין ספק שיחול שיפור משמעותי באיכות חייו של הקשיש ושלכם, בני המשפחה. עכשיו תוכלו לדעת שהאדם היקר לכם כל כך נמצא בהשגחה מתמדת ובידיים טובות, והוא עצמו יקבל את הטיפול הטוב והמקצועי ביותר שניתן לקבל. הצוות של טל-אור שירותי סיעוד עומד לרשותכם לאורך כל הדרך וזמין תמיד לכל שאלה, כך שאתם בהחלט יכולים לישון בשקט.
 
לשירותכם תמיד – טל-אור שירותי סיעוד
 
עם שירותי הסיעוד והסיוע של אותן מטפלות לקשישים שעמן אנחנו עובדים, אין ספק שיחול שיפור משמעותי באיכות חייו של הקשיש ושלכם, בני המשפחה. עכשיו תוכלו לדעת שהאדם היקר לכם כל כך נמצא בהשגחה מתמדת ובידיים טובות, והוא עצמו יקבל את הטיפול הטוב והמקצועי ביותר שניתן לקבל. הצוות של טל-אור שירותי סיעוד עומד לרשותכם לאורך כל הדרך וזמין תמיד לכל שאלה, כך שאתם בהחלט יכולים לישון בשקט.
 
בואו ללמוד כיצד מכינים את הבית לקראת הגעתו של עובד זר