שירותי טרום סיעוד

 
חוק סיעוד מספק גמלה בדמות שעות עבודה של מטפל ישראלי או עובד זר לזקוקים לעזרה בביצוע פעולות יומיומיות. אולם ככל בירוקרטיה, לוקח זמן מהגשת הבקשה לגמלה מהמדינה, ועד שנציגי המוסד לביטוח לאומי מטפלים בה, בוחנים את הבקשה ומחליטים האם המגיש זכאי לגמלה שכזו ולאיזו רמת זכאות הוא משתייך.

על פי חוק סיעוד ניתן להגיש את הטפסים החתומים גם בתיבת השירות של המוסד לביטוח לאומי בכל שעות היממה וללא צורך לעמוד בתור.

תשובת המוסד לביטוח לאומי לגמלת סיעוד מתקבלת לאחר כחודשיים. בזמן הזה, עקב התחשבות במצב הזכאי, אשר נדרש לעזרת הזולת, מעניקה טל אור שירותי סיעוד עזרה ביתית על חשבונה וללא עלות מצד הזכאי עד לקבלת התשובה מהמוסד לביטוח לאומי. לפרטים נוספים צרו קשר עם המשרד.
 

מהם שירותי טרום סיעוד?

 
מתוך הבנה לצורך החיוני והדחוף בפתרון מידי עבור התלויים בסיוע בתפקוד יומיומי, ומהיכרותנו עם משך הזמן שלוקח לאישור התביעה לביטוח לאומי (לרוב באזור של כחודשיים ימים), מציעה חברתנו לעזור בנטל עד גמר ההליכים הבירוקרטים לאישור בקשתם לגמלת במסגרת חוק הסיעוד.

אי לכך אנו בחברת טל אור מספקים שירותי טרום סיעוד, הכוללים מספר שעות עבודה של מטפל/עובד זר לעזרה בבית לקשישים סיעודיים מדי שבוע, וזאת על חשבונה של חברת טל אור. אתם אינכם משתתפים בעלות שעות עבודה אלו, הניתנות לכם במתנה מתוך כוונה להקל עליכם את תקופת ההמתנה לקבלת התשובה מהמוסד לביטוח לאומי.

עם שירותי טרום סיעוד מבית טל אור, אתם נמצאים בידיים טובות – כחברה בעלת ניסיון של כ-20 שנה בתחום, המעסיקה צוות מטפלים ומטפלות מקצועיים, מוסמכים, רגישים ומסורים, העומדים לצדכם למתן עזרה, סיוע וכתף תומכת.
 
למידע נוסף אודות שירותי טרום סיעוד, צרו עמנו קשר: לשיחת חינם, צלצלו 050-5484378