אודות חברות סיעוד

 
טל-אור שירותי סיעוד הוקמה בשנת 1993 ושמה לה למטרה לספק מענה וסיוע מקצועי לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים, המעוניינות להישאר בביתם או בחיק משפחתם ולשמור על אורח חייהם, כבודם ועצמאותם.

החברה מפעילה שני סניפים ברחובות ובראשון לציון וכיום מטופלים דרכה מאות קשישים ומוגבלים בערי המרכז.
 

חברות סיעוד - טל-אור מספקת פתרונות שונים לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים

 
  • טיפולי בית - מטפלים ישראלים מגיעים לבית המטופל לסיוע במטלות יומיומיות שוטפות בהתאם לתוכנית טיפול שנקבעה בשיתוף עם המטופל וכן עם הגורמים הרלוונטים בקהילה. השירות ניתן במסגרת חוק הסיעוד של המוסד לביטוח לאומי ובמימונו וכן במסגרות מוסדיות אחרות ופרטיות.
  • שירותי טרום סיעוד - בתקופת ההמתנה עד לקבלת אישור הגמלה מהמוסד לביטוח לאומי ועל מנת להקל על חיי הקשישים אשר זקוקים למענה מידי מספקת חברת סיעוד טל-אור שירותי טרום סיעודי אף מעבר לשעות המאושרות על ידי המוסד לביטוח לאומי.
  • השמת והתאמת עובדים זרים - יעוץ והשמת עובדים זרים לזקוקים לטיפול צמוד של 24 שעות. צוות מקצועי עוזר בהשגת הרישיונות המתאימים, איתור מטפלת מתאימה ומלווה את כל המעורבים בתהליך קליטת המטפלת על מנת להבטיח את הצלחת הטיפול. השירות ניתן על ידי חברת בת של טל אור, דבר המאפשר טיפול איכותי יותר לקשיש המטופל במסגרת החוק עקב שיתוף פעולה מלא בין הגורמים הרלוונטים בשתי החברות.
  • שירותי סמך מקצועיים - על פי הסכם התקשרות עם האגף לשירותים חברתיים של משרד הרווחה.
  • יעוץ והכוונה לבתי אבות - אם וכאשר לא יוכל המטופל להשאר עוד בביתו ויהיה צורך להעבירו לבית אבות או למוסד סיעודי אחר, טל אור מספקת שירותי יעוץ והדרכה בכדי לאפשר למטופל למצוא תאת המסגרת המתאימה לו וזאת ללא תשלום מצד המטופל.
  • החברה מאופיינת בצוות מקצועי ותומך כאשר רוב השירותים ניתנים על ידי אותם האנשים, דבר המקל על המטופל ומשפחתו בזמן יצירת הקשר עם המשרד ובאווירה חמה וביתית
 
טל-אור מקפידה על מתן שרות מקצועי ומיומן באמצעות הצוות המקצועי והניהולי של החברה ובאמצעות מאגר המטפלות והמטפלים המבצעים את העבודה היומיומית בבתי המטופלים. החברה מכשירה את עובדיה באמצעות קורסים, השתלמויות ומפגשים קבועים עם אנשי מקצוע. החברה עומדת בהצלחה בביקורות מטעם המוסדות להם היא מספקת שירות. הצוות המקצועי של החברה מקיים קשר שוטף עם הגורמים המקצועיים בקהילה לרבות קופות חולים והמחלקות לשירותים חברתיים.
 

טפסים רלוונטיים

 
 
להורדת יומן עבודה, יש ללחוץ על התמונה
 

להורדת יומן עבודה, יש ללחוץ על התמונה

 
 
 
להורדת טופס בקשה לגמלת סיעוד יש ללחוץ על התמונה
 

להורדת טופס בקשה לגמלת סיעוד יש ללחוץ על התמונה

 
 
 
להורדת בקשה לבדיקה מחדש של זכאי עקב טענת החמרה, יש ללחוץ על התמונה
 

להורדת בקשה לבדיקה מחדש של זכאי עקב טענת החמרה, יש ללחוץ על התמונה